Linki podrzędne

Image CAPTCHA
Wpisz znaki z obrazka bez spacji, uwzględniając duże i małe litery

Tagi

rower

Bike Polo - rowerowe polo

Kategoria: 
Sposoby na rower

Rowerowe polo to sport rozgrywany na rowerach przypominający polo na koniach (kijek) i hokej (poruszanie się po boisku, dynamika gry).

Historia rowerowego polo zaczyna się w końcu XIX wieku, wtedy powstała odmiana polo na trawie. Odmiana rozgrywana przez nas (na twardej nawierzchni) narodziła się około 2000 roku.

Lubelskie polo istnieje od 2011 roku. Uczestniczymy w różnego rodzaju turniejach oraz Mistrzostwach Polski.

Święto Roweru w Lubartowie

Kategoria: 
Wydarzenia

Mapa miejsce

Święto Roweru w Lubartowie to cykliczna impreza organizowana przez członków MKTR RELAKS Lubartów.

W 20010 roku w imprezie uczestniczyło ponad 7000 osób.

Strona internetowa wydarzenia: www.SwietoRoweru.pl

portret użytkownika m.brodowski

OGŁASZAMY KONKURS na nietypową konstrukcję rowerową !!!

20/01/2011 - 00:00
28/02/2011 - 23:59

Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć Zaprasza studentów do wzięcia udziału w konkursie na upcyclingową konstrukcję rowerową.

portret użytkownika quina

Sprzatnij sobie ścieżkę

29/05/2010 - 10:00
29/05/2010 - 13:00

Mapa wydarzeniaSprzątnij sobie ścieżkę

portret użytkownika qavtan

Zagoń Rower Do Roboty vol. 2

24/05/2010 - 00:00
28/05/2010 - 23:59

Mapa wydarzenia

Zapisz już dzisiaj w kalendarzu, notesie, notebooku, telefonie, że od 24 do 28 maja jeździsz do pracy rowerem! Powiadom także swoich znajomych, koleżanki, kolegów, współpracowników by również oni mogli skorzystać z przyłączenia się do tej akcji.

24 maja widzimy się na ścieżkach rowerowych i niech nic nie będzie dla Ciebie wymówką bo nic nie jest Ci w stanie dostarczyć tylu pozytywnych emocji co tydzień na rowerze!

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy. Rozkręćmy Polskę

 

portret użytkownika qavtan

Zagoń Rower Do Roboty vol. 2

Zapisz już dzisiaj w kalendarzu, notesie, notebooku, telefonie, że od 24 do 28 maja  jeździsz do pracy rowerem! Powiadom także swoich znajomych, koleżanki, kolegów, współpracowników by również oni mogli skorzystać z przyłączenia się do tej akcji.

24 maja  widzimy się na ścieżkach rowerowych i niech nic nie będzie dla Ciebie wymówką bo nic nie jest Ci w stanie dostarczyć tylu pozytywnych emocji co tydzień na rowerze!

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy. Rozkręćmy Polskę

W Parku Ludowym powstanie miasteczko dla rowerzystów

130 metrów ścieżek rowerowych ze znakami drogowymi, a z czasem wypożyczalnia rowerów - to nowy pomysł na wykorzystanie Parku Ludowego. Jeśli miasto dostanie pieniądze, inwestycja ruszy być może jeszcze w tym roku

portret użytkownika quina

Dlaczego studenci nie jeżdzą na rowerach...

Ostatnimi czasy w radiu Lublin wystartowała codzienna audycja rowerowa pt. 'dzyń dzyń'. Audycja  startuje o 16:45 i trwa do 17:00. Audycję prowadzi . W związku z audycją zostałem poproszony o udział w jednej z audycji. Moim tematem miało być... dlaczego studenci nie jeżdżą rowerami. Dziwny temat jak dla osoby, która jest przeciwieństwem tezy postawionej w pytaniu i na rowerze dojeżdża na uczelnie prawie cały rok;-)
Dlaczego studenci nie jeżdżą rowerami?

portret użytkownika Tevie

chroń rower

Nieprzypadkowo w avatarze umieściłem banner Bazy Rowerów. Strona www.bazarowerow.pl   jeśli zwyczaj się upowszechni może być czymś  COID dla samochodów. Jeśli się upowszechni i jeśli ludzie naprawdę nie będą chcieli kupować kradzionego sprzętu na bazarach...

portret użytkownika Tevie

mój rower

Od początku lipca omiatam Jego Zabłoconą Wysokość jedynie wzrokiem. Ostatni kurs wokół Zalewu i do (o)Krężnicy, bośmy się pokłócili z Najlepszą.Tymczasem Książę stoi w sypialni i czeka kiedy zabiorę go na wieczorną zmianę do pracy. Może dzisiaj? Waga zabezpieczeń, które zataszczę w plecaku to ponad 2 kilogramy :) Stojak pod pracą ? Wyrwikółka, niestety, ale w sumie sporo rowerów tam parkuje również w nocy, więc może...